ÇOCUK RESİM KURSU
FERAYİ TAŞKIRAN'LA RENKLERİN DÜNYASI
Ödül Fotoları
Ödül Arşivi
2011 SERGİMİZ
ÖDÜLLERİMİZ

 

2013 ÖDÜLLERİMİZ



ATAM CUMHURİYETİN 90. YILI KUTLU OLSUN

ÖZDİLEK RESİM YARIŞMASI


SERGİLEME-MADALYA KAZANANLAR

ÖYKÜ DURU ÜNAL
SEDEF ÖZDEMİR
ÖZGENUR EKER
DAMLA AYDIN
EYLÜL ASLAN
NEHİR EKER
CEMŞAH SARMAN
İLAYDA ÖZYÜREK

 
    

 


KARABAĞLAR İLÇE 2. CEYLİN KURFALLI



BALÇOVA İLÇE 2. DOĞA ŞANLI

BALÇOVA İLÇE 3. DENİZ ŞANLI

URLA İLÇE 2. DERİN ÜNEL

 

Bosch “Hayalindeki Doğayı Resmet” Resim Yarışması
Türkiye Genelinde

 Minikler Kategorisi
3. Eylül Doğan, 4. Doğa Şanlı, 5. İrem Başbuğ

Yıldızlar Kategorisi
5. Sümeyya Yurtmalı





BİLGİ ÇEMBERİ ETÜD EĞİTİM MERKEZİ
4. GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI
DELFİN DURU ÖZÇELİK 2.LİK
AÇELYA KARANFİL
3.LÜK
SEDEF ÖZDEMİR JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
İREM BAŞBUĞ - JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ
DERİN ÜNEL - SERTİFİKA
 





MY LITTLE PONY RESİM YARIŞMASI
ÇAĞLA DENİZ GÜLER EN İYİ 20 ARASINA SEÇİLDİ.



 

Uluslararası Küçük Prens Resim Yarışmasının

Türkiye'deki "Halk Oylaması" sonucunda belirlenen en beğenilen 50 resmi, Uluslararası Jüri değerlendirmesi için Fransa'ya gönderilecek.
http://kucukprens.minika.com.tr/kazananlar

İLK 50 arasına girerek kazanan ve Fransaya resimleri gönderilecek öğrencilerimiz.
Çınar Ezici
Nazlı Dilanur Keleş
Sümeyya Yurtmalı
Ali Keser

Ayrıca Melisa Güner, Açelya Karanfil, Çınar Ezici ve Oktay Karanfil yedekler arasında.
 
Fransa'daki Uluslararası Jüri değerlendirmesi sonucu seçilen 60 resim, Küçük Prens çizgi dizisinin üçüncü sezon bölümlerinde yer alacak ve yapımcının anlaşmalı olduğu tüm dünyadaki televizyon kanallarında yayınlanacaktır.


ATELYEMİZDE ÖDÜLLERİMİZİ KUTLADIK
Öykü Duru Gonca Dergisi 1. Kategori Üçüncülük Ödülü
Eylül Özgönenel Şener Özler Mimarlık Resim Yarışması Ödülü

Deniz ve Doğa Şanlı Cumhuriyet Yarışmaları Ödülleri
   
Özgenur Eker IDÇ 'Çevre' Resim Yarışması Birincilik Ödülü

CUMHURİYET BAYRAMI YARIŞMALARI

BALÇOVA İLÇE BİRİNCİSİ SILA CEYLAN
İKİNCİ DOĞA ŞANLI



ÖZDİLEK CUMHURİYET COŞKUSU RESİM YARIŞMASI
Sergilemeye değer

Doğa Şanlı
Öykü Turhan
Zeynep Erok
Denizcan Kömürcü
Nehir Eker


Bosch “Hayalindeki Doğayı Resmet” Resim Yarışması
Türkiye Genelinde

 Minikler Kategorisi 3. Eylül Doğan, 4. Doğa Şanlı, 5. İrem Başbuğ

Yıldızlar Kategorisi 5. Sümeyya Yurtmalı

Öykü Duru Ünal


   
 
 
Gonca Dergisinin Türkiye çapında 'Çocuk Oyunları' resim yarışması ödülünü İstanbul'da aldı.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

2012 ÖDÜLLERİMİZ

 DÜNYA ÇAPINDA 3 DERECE

TÜRKİYE GENELİNDE
5 BİRİNCİLİK
4 İKİNCİLİK
5 ÜÇÜNCÜLÜK


İZMİR ÇAPINDA
16
BİRİNCİLİK
8 İKİNCİLİK
9 ÜÇÜNCÜLÜK


2011-12 DÖNEMİNDE
TOPLAM 120 ÖDÜL

Yeni sezonun ödülleri


IDÇ 'Çevre' Konulu Resim Yarışması

ÖZGENUR EKER - BİRİNCİ
(Ödülü Laptop)




SMALL MONTMARTRE OF BITOLA (MANASTIR) ULUSLARARASI RESİM YARIŞMASI

Karya Gültekin - Altın Palet


Çağla Başdoğan - Diploma ödülü

GONCA DERGİSİ RESİM YARIŞMASI
Türkiye Geneli
ÖYKÜ DURU ÜNAL
1. Kategoride Üçüncü


AÇI YAYINLARI RESİM YARIŞMASI
(Türkiye Geneli)

Sude Aleyna Erem
İlköğretim Kategorisi -7inci

Özgenur Eker
Denizcan Kömürcü
Zeynep Erok

FATİH KOLEJİ GELENEKSEL RESİM ŞENLİĞİ (CANLI PERFORMANS)



Ali Keser - BİRİNCİ (Bilgisayar)
Bejan Özcan - İKİNCİ (Bilgisayar)
Dila Uzun - ÜÇÜNCÜ (Bisiklet)
Derin Güven - İzmir Üniversitesi Özel Ödülü
Ceylin Kulaksız - Doğanata Eğitim ve Kültür Vakfı Özel Ödülü
Baver Özcan - Mansiyon
Ezgi Turhan - Mansiyon
GÜRMAR ÇOCUK GÖZÜYLE 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI

Zeynep Erok (Bayraklı) Birinci
Duru tunca (Bornova) Birinci
Sude Aleyna Erem (Nato) Birinci
Selin Sezer (Özkanlar) Birinci
Beyza Hayretdağ (Poligon) Birinci
Ecem Akkoyunlu (Üçyol) Birinci
Almina Sertdemir (Bornova) İkinci
Nazlı Dilanur Keleş (Hatay) İkinci
Aycan Akarsu (Nato) İkinci
Dilara Kurnaz (Buca) İkinci
Ezgi Ablak (Bayraklı) Üçüncü
Özgenur Eker (Güzelyalı) Üçüncü
Zeynep Aksoy (Üçyol) Üçüncü

ÜMİT HASTANESİ
'BEN VE HAYALLERİM'
RESİM YARIŞMASI
(Türkiye Geneli)

Sedef Özdemir 3.
Nazlı Dilanur Keleş 3.

Eylül Su Kalas - Mansiyon
Açelya Karanfil - Mansiyon
Okyanus Cansu Keskin - Mansiyon

Sergilemeler;
Esmanur Çakır, Bejan Özcan, Başak Kayapınar, Rüya Yürütken, Dora Aslan, Eylül Aslan, Kamil Alp Güngör, Melisa Güner, Ezgi Ablak, Ecem Akkoyunlu, Yiğit Özel, Duru Irmak Kökten, Umut Şahin, Cemşah Sarman


PARK BORNOVA 23 NİSAN
RESİM YARIŞMASI
CANLI PERFORMANS
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

ÖYKÜ DURU ÜNAL

MİLAS BELEDİYESİ ULUSAL EGEMENLİK RESİM YARIŞMASI

SEDEF ÖZDEMİR
3.LÜK KAZANDI



MONAMİ RESiM YARIŞMASI

2012
- TÜRKİYE GENELİ

TUĞSAN EFE KARAMANLI
ÖDÜL - BİSİKLET

MADALYALAR
Ada Gökben
Metin Can Tok
Elifnaz Dayi
Elif Naz Alptekin
Abbas Yürür
Burak Caygara


 BAYER - MS RESİM YARIŞMASI
(Türkiye Geneli)

11-16 yaş  Sedef Özdemir -Birinci

6-10 yaş Melisa Güner - İkinci

Sümeyya Yurtmalı - Üçüncü

Deniz Can Kömürcü - Jüri Özel Ödülü 

 





 

 

ŞENER ÖZLER “MİMARLIK VE ÇOCUK” BARIŞ konulu resim yarışması

Türkiye çapında 34 ilden ve 215 okuldan toplam 3020 öğrencinin katılımıyla 1-2-3-4-5 ve 6-7-8. sınıflar olmak üzere 2 kategoride yapılan yarışmada 3236 resimde 95 ödül ve 96 sergilemeye değer resim seçilmiştir.

ALKAN AKISÜ
ÖDÜL


ÇAĞLA BAŞDOĞAN
SERGİLEME




 
PEBEO RESİM YARIŞMASI
(Türkiye Geneli)


Zeynep Erok - Başarı Madalyası



 

EDAK ECZA KOOP RESİM YARIŞMASI
11-14 YAŞ KATEGORİSİ
1.ÖDÜLÜ ZEYNEP EROK

7-10 YAŞ KATEGORİSİ
2.ÖDÜLÜ ECEM AKKOYUNLU

MANSİYON DİLARA KURNAZ

SERGİLEMEYE DEĞER
Açelya Karanfil
Deniz Açık
Özgenur Eker

EGEM Sigorta Resim Yarışması
Türkiye Geneli
Sedef Özdemir - Jüri Özel Ödülü


 
     
     
 Slovenya Uluslararası Çocuk Resim Yarışması - 2012
'Yöresel Kıyafetler ve Folklor'
Çağla Başdoğan 11 Yaş Grubu Başarı Ödülü
  

 



Ümran Baradan Oyuncak Müzesi 'Sevgi ve Dostluk' Resim Yarışmasında Sedef Özdemir İkincilik (Cumhuriyet altını) kazandı.
Nazlı Dilanur Keleş, Zeynep Erok, Zeynep Aksoy, Aycan Akarsu, Kutlay Kızıl sergilenmeye değer bulundu.


 



3 MART 2012

Mutlu Sabahlar Resim Yarışması  DOĞA ŞANLI (1.) ve DENİZ AÇIK (2.) ödüllerini atelyemizde kutladık.


ÜLKER TÜRKİYE GENELİ 'HAYVAN SEVGİSİ' RESİM YARIŞMASI
EDA KORKUTAN - MANSİYON

BESTE SEVER - MANSİYON

Mutlu Sabahlar Resim Yarışması [Türkiye Geneli]
  

 

Doğa Şanlı (4-9 yaş) 1.lik
Deniz Açık  (4-9 yaş) 2.lik
Mansiyon:  Ecem Akkoyunlu - Gökay Pekşen

Canson ile Quilling Kağıt Kıvırma Yarışması [Türkiye Geneli ilk 50 derece]

 Nazlı Dilanur Keleş 5'inci              Öykü Duru Ünal 41'inci

                  
   Runner Dağ Bisikleti kazandı                       Canson Hediye Seti kazandı



ÖZDiLEK 29 EKİM 2011 RESİM YARIŞMASI



Meri Asya Kırca - MANSİYON

                      
                 Özgenur Eker                              İrem Başbuğ                                   Çılga Mine Özer                            Yunus Emre Kara                         Aycan Akarsu
Sergilenmeye değer bulundu ve madalya kazandılar

 

NARLIDERE İLÇE CUMHURİYET RESİM YARIŞMASI
NAZLI DİLANUR KELEŞ - BİRİNCİLİK
BALÇOVA İLÇE CUMHURİYET RESİM YARIŞMASI
SÜMEYYA YURTMALI - İKİNCİLİK

NARLIDERE İLÇE 10 KASIM RESİM YARIŞMASI
NAZLI DİLANUR KELEŞ - BİRİNCİLİK

 2010-2011 ÖDÜLLERİMİZ    

BİTOLA ULUSLARARASI RESİM YARIŞMASI
Beyza Yalınkılıç (En iyi 200 Eser - Diploma)


JOLLY TOUR ‘HAYAL EDİYORUM Tatile gidiyorum’ Türkiye geneli

Deniz Açık (3.lük) Kapadokya turu

MON AMİ ‘Çocuk ve Çevre’
Ezgi Ablak Türkiye geneli – En iyi 20 eser (Bilgisayar)

Madalyalar

Sümeyya Yurtmalı

Dilara Kurnaz

 

Can Zarplı

Alçin Subaşı

Alkan Akısü

Ada Gültekin

Karya Gültekin

Deniz Şanlı

Doğa Şanlı

Dora Aslan

Özgenur Eker

PARK BORNOVA AVM ‘23 Nisan’
Selin Sezer 1.lik (Bilgisayar)

Sergilenmeye Değer
Dilara Kurnaz
Deniz Açık
Çağla Başdoğan
Nehir Sümer
Sümeyya Yurtmalı
Nazlı Dilanur Keleş
Rüya Yürütken

MEDİA MARKT
Ecem Akkoyunlu (Türkiye ve İzmir Birincisi)

 

BAYER - Ailem , Ben, Bir de M.S - Türkiye Çapı
6 - 10 Yaş
Sude Aleyna Erem (1.lik) (Apple Book)

11 - 16 Yaş
Sümeyya Yurtmalı (2.lik) (Nintendo Wii)

Jüri Özel Ödülü
Cemre Dolu

 

 

EDAK ‘Temiz Çevre, Temiz Toplum’
7- 10 Yaş
İrem Yümlü (1.lik)
Öykü Duru Ünal (3.lük)

4 - 6 Yaş
Begüm Çırak (3.lük)

 

Sergilenmeye Değer
Nehir Sümer

MİÇO DERGİSİ
Mansiyon

Beyza Yalınkılıç

Ceylin Kurfallı

Dilara Kurnaz


En iyi 100 eser
Ladin Ertürk
Alkan Akısü
Eda Göksel Yürütken

MARKS & SPENCER ‘Doğadan Desenler Çiz’ - En İyi 100 Eser
Öykü Duru Ünal
Deniz Açık
Nehir Sümer

OKUL ÖNCESİ ÇOCUK RESİM YARIŞMASI - 23 Nisan - Türkiye Çapı
Elif Naz Alptekin (3.lük)

ŞENER ÖZLER MİMARLIK RESİM YARIŞMASI - Türkiye Çapı
Nazlı Dilanur Keleş (3. Sınıflar Başarı)
Eylül Özgenenel (3. Sınıflar Başarı)

Sergilenmeye Değer
Can ZarplI (2. Sınıf)
Sedef Özdemir (4.
Sınıf)
Sude Aleyna Erem (3.
Sınıf)
ÖZDİLEK 'Cumhuriyeti renklerle anlatın'

Simgenaz Çayırcı - İkinci
Deniz Açık - Mansiyon

Melissa Güner - Madalya
Ceylin Kurfallı - Madalya
Cemre Dolu - Madalya
Beyza Hayretdağ - Madalya
Alçin Subaşı - Madalya
Dilara Kurnaz - Madalya
Sude Aleyna Erem - Madalya
Öykü Duru Ünal - Madalya
Melissa Duru Çetinkaya - Madalya
Zeynep Orhon - Madalya

BALÇOVA İLÇE MEB (İnsan hakları)
Sümeyya Yurtmalı (2.lik)

BALÇOVA İLÇE MEB (29 Ekim)
Sümeyya Yurtmalı (2.lik)


NARLIDERE İLÇE MEB (23 Nisan)
Aycan Akarsu (1.lik)
Nazlı Dilanur Keleş (2.lik)

NARLIDERE İLÇE MEB (29 Ekim)
Nazlı Dilanur Keleş (1.lik)
Aycan Akarsu (2.lik)
Alçin Subaşı (3.lik)

KARABAĞLAR İLÇE MEB (29 Ekim)
İrem Yümlü (Mansiyon)

KARABAĞLAR İLÇE MEB (Bayrak ve Vatan Sevgisi)
Dilara Kurnaz (2.lik)

BALÇOVAİLÇE MEB (Çevre ve DoÄŸa)
Sümeyya Yurtmalı (3.lük)

URLA İLÇE MEB (23 Nisan)
Duru Tunca (2.lik)

BUCA BELEDİYESİ (23 Nisan)
Çağla Başdoğan (3.lük)

Sergilenmeye Değer
Deniz Açık

URLA YÜCEL TONGUÇ İLKÖĞRETİM OKULU (23 Nisan)
Duru Tunca (1.lik)
Tuğsan Efe Karamanlı (3.lük)

FEVZİ ÖZAKAT İLKÖĞRETİM OKULU (29 Ekim)
Dilara Kurnaz (1.lik)

ULUSOY RESİM YARIŞMASI - Hayalimdeki Yolculuk
Mansiyon
Öykü Duru Ünal
Çağla Başdoğan
Dilara Kurnaz
Nehir Sümer

Sergilenmeye Değer
Defne İsever

GÜRMAR MARKET - 23 Nisan Resim Yarışmaları
Bornova - Sedef Özdemir  (1.lik)
Evka 3 -  Simge Naz Çayırcı  (1.lik)
Altındağ - Öykü Duru Ünal (2.lik)
Hatay - Nazlı Dilanur Keleş (2.lik)
Poligon - Çağla Başdoğan (2.lik)
Çamdibi - Rüya Yürütken (3.lük)
Gaziemir - Ege Yaman Gengör (3.lük)

BUCA İZMİRLİLER DERNEĞİ
Alkan Akısü
İrem Yümlü
Çağla Başdoğan
Sude Aleyna Erem
Sedef Özdemir


YÜCEL TONGUÇ RESİM YARIŞMASI
Selin Sezer (Mansiyon)

YAMANLAR KOLEJİ (Anaokulları)
İkincilikler
Rüya Yürütken
Deniz Açık
Cemre Dolu
Ceylin Kurfallı

Üçüncülükler
Ecem Subaşı
Nehir Sümer

Dördüncülükler
Doğa Şanlı
Buse Çağatay

Mansiyon
Bejan Özcan

Puzzle Yarışması
Berken Keni (2.lik)

35. SOKAK RESİM YARIŞMASI
Derya Kızıldağ (Mansiyon)

PEBEO RESİM YARIŞMASI ‘Barış’
Rümeysa Sökmen (Madalya)
Simgenaz Çayırcı  (Madalya)


 

2009-2010 ÖDÜLLERİMİZ (Toplam 106 Ödül)


ÖZDİLEK – CUMHURİYET BAYRAMI

Eda Göksel Yürütken
Duygu Sağlam
Ecem Akkoyunlu
Simge Naz Çayırcı
Ladin Ertürk
Defne İşsever 

LİONS  - BARIŞ

Sıla Nihan Yılmaz – Genel Yönetmen Ödülü
Ladin Ertürk - Sergilenmeye değer
Simge Naz Çayırcı – Sergilenmeye değer

  

EDAK ECZA KOOP - ATIK İLAÇ  İLKÖĞRETİM DERECELERİ

Simge Naz Çayırcı - Birincilik
Öykü Duru Ünal - Üçüncülük
Sıla Nihan Yılmaz - Mansiyon

Eray Aktaş – 4-6 Yaşta İkincilik
 

İZMİR İL MİLLİ° EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - NEVRUZ

Simge Naz Çayırcı

 

İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜD. 23 NİSAN BALÇOVA İLÇE I. Sümeyya Yurtmalı 

İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜD. 23 NİSAN NARLIDERE İLÇE II.
Kaan Murathan Eryürük
 

PARK BORNOVA - BENİM BAYRAMIM

Erdem Samancı
Alçin Subaşı
Dilara Kurnaz
Öykü Ilgın
Zeynep Aksoy
Öykü Duru Ünal
Çağla Başdoğan
Melis Öztürk
Ladin Ertürk
Zeynep Orhon
Ecem Akkoyunlu

 

BUCA BELEDİYESİ 23 NİSAN ATATÜRK VE BEN

Dilara Kurnaz – Üçüncülük (10-11 yaş)
Beren Kırkan – Üçüncülük (6-8 yaş)
Selin Veyselaki - Mansiyon

Ahmet Okan Günay
Atakan Atmaca
Birrun Eğin
Tunay Pekşen
Öykü Duru Ünal
Elif Deniz Tuğcu
Alkan Akısü
Beyza Hayretdağ
Nil Demircan

 

ŞENER ÖZLER MİMARLIK VE ÇOCUK RESİM YARIŞMASI - KÜLTÜR VE MEKAN (Türkiye çapında)

ÖDÜLLER

Gülşah Deda (I. Sınıflar)
Melis Öztürk (III. Sınıflar)

SERGİLENMELER

Zeynep Orhon
Sude Aleyna Erem
Dilara Kurnaz
Çağla Başdoğan
Alkan Akısü

EFES KOLEJİ - KİPA (23 NİSAN)

 Simge Naz Çayırcı - Mansiyon

ÖZDİLEK (ATATÜRK VE ÇOCUK)

Melis Öztürk - Birincilik
Melissa Doğa Çetinkaya - Mansiyon
Ege Tekin – Jüri Özel Ödülü
Aycan Akarsu - Jüri Özel Ödülü
Nil Demircan - Jüri Özel Ödülü

SERGİLENMEYE DEĞER EN İYİ 50 ESER – Madalya alanlar

Duygu Sağlam
Ece Başpınaroğlu
Sude Aleyna Erem
Selena Pirinçci
Zehranur Tuvanoğlu
Deniz Sarıaslan
Ecem Akkoyunlu
Gülce Deda
Ceren Ataoğlu
Çağla Başdoğan
Ladin Ertürk
Gökay Pekşen
Gülşah Deda
Yusuf Berk
Elif Deniz Tuğcu
Cemre Tuana Özel
Melisa Güner
Kaan Murathan Eryörük
Duru Tunca
Azra Koca
Selin Sezer
Öykü Özdemir
Uğur Enes Özçakır
Eda Göksel Yürütken

EDAK ECZA KOOP (Temiz Toplum ve Temiz Çevre)

Ladin Ertürk – Sergilenmeye değer
Simge Naz Çayırcı – Sergilenmeye değer
Sıla Nihan Yılmaz – Sergilenmeye değer
Rüzgar Mutlutürk – Sergilenmeye değer
Zehra Tuvanoğlu – Sergilenmeye değer
Nil Demircan – Sergilenmeye değer

  

MON AMİ (ÇOCUK VE ÇEVRE)

Duru Tunca - Madalya
Nazlı Dilanur Keleş - Madalya
Ozan Eriş - Madalya
Atakan Atmaca - Madalya
Sumeyya Yurtmalı - Madalya
 

CARREFOURSA (GÜZEL ANNEM)

Selena Pirinçci – Mansiyon

EN İYİ 41 ESER Madalya alanlar

Nehir Küçük
Eylül Akçe
Gülce Deda
Bilgesu Karabacak

Sude Bahar Çakmakçı - Sergilenmeye değer
Zeynep Cesur – Sergilenmeye değer
 

GÜRMAR (23 NİSAN)

Melis Öztürk – İkincilik (Hatay Mğz.)
Ecem Akkoyunlu – Üçüncülük (Hatay Mğz.)
Dilara Kurnaz – İkincilik (Nato Mğz.)
Öykü Ilgın – Üçüncülük (Nato Mğz.)
Gülce Deda – Üçüncülük (Üçyol Mğz.)
Ladin Ertürk - Üçüncülük (Yeşilyurt Mğz.) 

FATİH KOLEJİ CANLI RESİM YARIŞMASI ŞENLİĞİ (6 YAŞ)

Ceylin Kurfallı – İkincilik
Özüm Şınlak – Juri Özel Ödülü
Ece Başpınaroğlu – Vakıf Özel Ödülü
 

İZMİR ÜNİVERSİTESİ (ÜLKEMİZİ°N KÜLTÜREL MİRAS ZENGİNLİKLERİ)

Sinem Ergül - Sergilenmeye değer
Öykü Ilgın – Sergilenmeye değer
Sumeyya Yurtmalı – Sergilenmeye değer

 

2008-2009 ÖDÜLLERİMİZ (Toplam 79 Ödül)

YENİ KONAK 'ATATÜRK' konulu resim yarışması

 5-7 Yaş

Öykü Ilgın                 (Birincilik)
Öykü Duru Önal       (İkincilik)
Alkım Dirik               (Üçüncülük)

 8-10 Yaş

Simgenaz Çayırcı         (Birincilik)
Yağmur Özdemir          (İkincilik)

 

ÖZDİLEK 'Cumhuriyet Çoşkusu'

Kardelen Adıgüzel (Özel Juri Ödülü)
İrem Yaman - Madalya
Eda Yürütken - Madalya
Öykü Duru Önal - Madalya
Ecem Akkoyunlu - Madalya
Çağla Atmaca - Madalya
Damla Didem Zararsız - Madalya

LIONS 'Barış' konulu resim yarışması

Ece Aydın (Genel Yönetmen Ödülü)
İrem Yaman – Sergilenmeye değŸer
Simgenaz Çayırcı – Sergilenmeye değer

 

MON AMİ 'Çocuk ve Çevre'

Kardelen Adıgüzel - Madalya
Emirhan Koyuncu - Madalya
Merve Ulaşan - Madalya
Rümeysa Sökmen - Madalya
Cansu Bora - Madalya
Cılga Mine Özer - Madalya
Nebiye Su Kalın - Madalya
Melis Öztürk - Madalya
Nil Demircan - Madalya
Elif Yavuz - Madalya
Kaan Yaşasın - Madalya
İlayda Güney - Madalya
Eda Göksel Yürütken - Madalya
Duru Şendoğan - Madalya
Ege Saltan - Madalya
Baran Yılmaz - Madalya

 

PARK BORNOVA '23 Nisan'

Gülşah Deda - Sergilenmeye değer
Çağla Başdoğan - Sergilenmeye değer
Nebiye Su Kalın - Sergilenmeye değer

 

STERİMAR 'Deniz altı dünyası' (TÜRKİYE geneli)

Çağla Başdoğan - Başarı Ödülü

 

ÖZDİLEK 'Barış'

İrem Yaman - Madalya
Ecem Akkoyunlu - Madalya
Beyza Hayretdağ - Madalya
Dilara Kurnaz - Madalya
Alkım Dirik - Madalya
Melis Öztürk - Madalya
Cılga Mine Özer - Madalya

 

KİPA - EFES KOLEJİ '23 Nisan'

Ladin Ertürk - Birincilik
Simgenaz Çayırcı - İkincilik
Defne İşsever - Üçüncülük
Öykü Duru Ünal - Mansiyon
Rumeysa Sökmen - Mansiyon
İrem Yaman - Mansiyon
İrem Yumlu - Mansiyon

 

KONAK BELEDİYESİ 'Büyüyünce ne olacağım'

Ladin Ertürk - Üçüncülük
Efecan Uzel - Sergilenmeye değer
 

 ÇAMLARALTI KOLEJİ 'Kent ve Çocuk'

 Pelinsu Kaleli - Mansiyon

 

CARREFOURSA 'Güzel Annem'

Dilem Seyhan Uyan - Madalya
Pelinsu Kaleli - Madalya
Sinem Ergül - Madalya
Öykü Duru Ünal - Madalya
Cansu Bora - Özel Başarı Ödülü
Simgenaz Çayırcı - Özel Başarı Ödülü
Melis Öztürk - Özel Başarı Ödülü
Sümeyya Yurtmalı - Özel Başarı Ödülü
Zeynep Cesur - Özel Başarı Ödülü
Elif Deniz Tuğcu - Özel Başarı Ödülü

AÇI YAYINLARI 'Küresel Isınma' Türkiye geneli

 Ladin Ertürk - İkincilik

  

ŞENER MİMARLIK 'Meydanlar' Türkiye geneli

Simgenaz Çayırcı - 4. Sınıflar birincisi
Öykü Ilgın - 1. Sınıflar dördüncüsü

 

FATİH KOLEJİ 'En mutlu günüm'

 Volkan Çolak - Birincilik
Ceren Ataoğlu - Mansiyon
 

2007-2008 ÖDÜLLERİMİZ (Toplam 50 Ödül)

ÖZDİLEK  - Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması
 
Arya SUBAŞI - Madalya
Açelya KARANFİL - Madalya

 

ÖZDİLEK  -  23 Nisan Konulu Resim Yarışması

(Madalya kazananlar)

Efecan UZER
Alkan AKISÜ
Cansu BORA
Gökçe DAĞLAR
Dilara TURGUT
Simge Naz ÇAYIRCI
Ece ÜLKEREN
Zeynep ÇAKIN
Arya SUBAŞI
Simay ERTOSUN
İrem YAMAN
Zeynep EROK 

 

POLİS HAFTASI

Zeynep ÇAKIN - Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İkincilik Ödülü 

 

PARK BORNOVA - 23 Nisan Konulu Resim Yarışması

Eliz HOVARDAKAYA - İkincilik Ödülü (Bilgisayar)
Dilara TURGUT - Sergilenmeye Değer (Madalya)

 

ÇAMLARALTI KOLEJİ - Işıkla gelen renkler yarışması±

Eren SERİN - Sergilenmeye Değer (Madalya)
 

KONAK BELEDİYESİ- Çocuk ve Sevgi Resim Yarışması

Çağla BAŞDOĞAN - Sergilenmeye değer
İnci Ayşe ULUŞANS - Sergilenmeye değer
Orçun ADIGÜZEL - Sergilenmeye değer

  

FATİH  KOLEJİ  Hayvan Dostlarımız (Anasınıfları Arası)

Öykü Duru ÖNAL - Birincilik (2 Cumhuriyet Altını)
Öykü ILGIN - İkincilik (Cumhuriyet Altını)
Ece ÜLKEREN - Mansiyon (Başarı Plaketi)

 

CARREFOUR - Canım Annem

Dilara TURGUT - Madalya
Beyza Nur BALTA  - Madalya
Engin SAYIL - Özel Başarı Ödülü
Açelya KARANFÄİL - Özel Başarı Ödülü
Benginur ORPAK - Özel Başarı Ödülü

TED KOLEJİ (Uluslararası)

Utku Arınç KALELİ (Üçüncülük)
İrem YAMAN (Mansiyon)

YAMANLAR (Anasınıfları arası)

Ece ÜLKEREN - Başarı Belgesi
Öykü Duru ÖNAL - Başarı Belgesi
Duru ŞENDOĞAN - Başarı Belgesi
Bensu VAROL - Başarı Belgesi
Miray ALKAN - Başarı Belgesi
Eda Göksel YÜRÜTKEN - Başarı Belgesi
 

MON AMİ 'Çocuk ve Çevre'

Cem OKUMUŞ - Madalya
Ecem AKKOYUNLU - Madalya
Dilara TURGUT  - Madalya
Arda Can KESER - Madalya
Çisem HATİPOĞLU - Madalya
Ladin ERTÜRK - Madalya
Damla Didem ZARARSIZ - Madalya

 

MİÇO Dergisi

Çılga Mine ÖZER (Mansiyon)

En iyi 100 eser

Lal Bahar TURAN
Ege Mert ERDOÄžDU
Zeynep EROK